Tootja: LevelOne
Mudel: GEP-0820W90
EAN: 4015867199817
LevelOne GEP-0820W90. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power over Ethernet tugi. Seinale kinnitatav, Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LevelOne GEP-0820W90 võrgulüliti Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi Hall | €323.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| Seinale kinnitatav | |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 61,6 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Staatiline ruutimine | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148000 pps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7 |
| Täisdupleks | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1.35 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 90 W |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Lühis |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP snooping, DHCP relay |
| SSH/SSL tugi | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Pakendi laius | 85 mm |
| Pakendi sügavus | 375 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 2,55 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Toimimine | |
| sFlow | |
| Puhvrisuurus | 128 KB |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 520 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 395 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 13,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |