Tootja: LevelOne
Mudel: FSW-2450
EAN: 0878742005597
LevelOne FSW-2450. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8192 sisestust, Lülitusvõime: 4,8 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Püstikmontaaž
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | FCC Class A, CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8192 sisestust |
| Lülitusvõime | 4,8 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Paketi puhvermälu | 0,16 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5 |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 10 W |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Pakendi laius | 224 mm |
| Pakendi sügavus | 486 mm |
| Pakendi kõrgus | 77 mm |
| Pakendi kaal | 2,13 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,45 kg |
| Protokollid | |
| Kommutatsiooniprotokollid | CSMA, CD |
| Toimimine | |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 100 m |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 405 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 500 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 11,6 kg |