Tootja: Lenovo
Mudel: 7159BAX
EAN: 0889488024094
Lenovo RackSwitch G7028. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, USB 2.0 portide arv: 1, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Toitepistmik: Vahelduvvoolu sisendpesa. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo RackSwitch G7028 Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Must | €1765.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Ventilaatorite arv | 3 ventilaator(id) |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Läbilaskvus | 128000 Mpps |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | isCLI; SNMP v1/v3 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Pordipeegeldus | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Linkide koondamine | |
| VLAN-i tugi | |
| VLAN-ide arv | 4095 |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 90 W |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 10GBASE-LR, 10GBASE-SR |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| Turvaalgoritmid | SSH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 382 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 5,3 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Toimimine | |
| Müratase | 65 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 128407 h |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |