| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO BROCADE SAN-SWITCH B300 8x8GB FIBRE CHANNEL SFP+ | €637.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| APR-i ülevaatus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 24 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP, SFP+ |
| Võrgustumine | |
| 10G-tugi | |
| Pordipeegeldus | |
| Täisdupleks | |
| Kiiruse piiramine | |
| Automaatne kaugseire | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 75 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| SSH/SSL tugi | |
| Turvaalgoritmid | SSH, SSL/TLS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 429 mm |
| Sügavus | 307 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |