Tootja: Intellinet
Mudel: 561754
EAN: 0766623561754
Intellinet 561754. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 4000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Alalisvoolu sisendpinge: 5 V
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 11,9 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 10BASE-TX |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat6 |
| Täisdupleks | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Alalisvoolu sisendpinge | 5 V |
| Elektritarbimine (max) | 4 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus, Kiirus |
| Sertifikaat | FCC Class B, CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 53 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 150 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |