Tootja: Intellinet
Mudel: 561167
EAN: 0766623561167
Intellinet 561167. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 8192 sisestust, Lülitusvõime: 20 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Intellinet 561167 võrgulüliti Juhitav Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi Must | €247.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | FCC Class A, CE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8192 sisestust |
| Lülitusvõime | 20 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Pordipeegeldus | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Kiiruse piiramine | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| VLAN-i tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 150 W |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Autentimise tüüp | IEEE 802.1x |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Juhend | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Toimimine | |
| Müratase | 23,5 dB |
| Puhvrisuurus | 512 KB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 259692 h |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |