Tootja: iggual
Mudel: IGG318003
EAN: 8435364318003
iggual IGG318003. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 5. Lülitusvõime: 1 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Alalisvoolu sisendpinge: 5 V. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG318003 võrgulüliti Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) Must | €11.37 |
|
www.photopoint.ee |
Lüliti iggual FES500M | €14.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 10BASE-TX |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat5 |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Kaasas toiteplokk | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 0.5 A |
| Andmeedastus | |
| Lülitusvõime | 1 Gbit/s |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 300 g |