Tootja: Huawei
Mudel: 98010581
EAN: 6901443144440
Huawei S5720-28X-LI-AC. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 336 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Seinale kinnitatav, Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Huawei S5720-28X-LI-AC Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black, Grey | €186.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must, Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Seinale kinnitatav | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Võrguliikluse kujundamine | |
| APR-i ülevaatus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 4 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 336 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 108 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| IP-marsruutimine | |
| Linkide koondamine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Kiiruse piiramine | |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | |
| VLAN-i tugi | |
| VLAN-ide arv | 4096 |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| AC-sisendpinge | 110 - 220 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 29,5 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Autentimine | Guest VLAN, Pordipõhine autentimine |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH-2 |
| IP-MAC pordi sidumine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 442 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 43,6 mm |