Tootja: Huawei
Mudel: 02354036
EAN: 6901443013784
Huawei S5700-10P-LI-AC. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2/L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 256 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Võrguliikluse kujundamine | |
| iStack tehnoloogia | |
| Virtual Cable Test (VCT) | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 256 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 15 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Staatiline ruutimine | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Path MTU discovery | |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3 , iStack, VCT, Telnet, eSight, NMS, HTTPS, LLDP/LLDP-MED, 802.3az EEE, IGMPv1,IGMPv2,IGMPv3 |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | |
| Multiedastuse protokollid | IGMP v1/v2/v3 |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTPS, STP, RSTP, MSTP, IPv6 |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| IP-marsruutimine | |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | |
| Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) | |
| Smart Ethernet Protection (SEP) tehnoloogia | |
| RRPP multi-instance | |
| RRPP ringi topoloogia | |
| Kiiruse piiramine | |
| Linkide koondamine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Multicast VLAN, VLAN Identifier ( VLAN ID), Multiple VXLAN (MUX VLAN), VLAN mapping, Policy-based VLAN, Interface-based VLAN, MAC address-based VLAN, IP subnet–based VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| VLAN-mappingu tüüp | N:1 VLAN kaardistamine |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikate arv | 1 |
| AC-sisendpinge | 90 - 264 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 11,5 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Multiedastuse elemendid | Juhitav multisaade, Liidesepõhine multiedastuse statistika, Multisaate edastamine, Multisaate replikatsioon, Multisaate portide tasakaalustamine |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | MLD v1/v2 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Persistent MAC Learning (Sticky MAC) | |
| ARP mürgituse ennetamine | |
| Hierarhiline kasutajate haldamine | |
| MAC-Forced Forwarding (MACFF) | |
| ICMP rünnaku ennetamine | |
| BPDU tunneldus | |
| Root protection | |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| CPU kaitse | |
| Valge nimekiri (whitelist) | |
| MAC-i aadressi sisestused | Blackhole MAC aadressi sisestused, Dünaamilised MAC-aadressi kirjed, Staatilise MAC aadressi sisestused |
| Blacklist | |
| Queue scheduling algorithms | DRR+SP, SP, WRR+SP |
| Paketifilter | MAC |
| Salasõna kaitse | |
| DoS-rünnakute ennetamine | |
| SSH/SSL tugi | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, HTTPS, SNMP, SNMPv3, SSH, SSH-2 |
| Autentimise tüüp | AAA, HWTACACS+, IEEE 802.1x, NAC SSH V2.0, RADIUS |
| Interface number binding | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 43,6 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Toimimine | |
| Smart Link multi-instance | |
| Smart Link tree topology | |
| Unerežiim | |
| Interface-based traffic policing | |
| Two-rate CAR | |
| Three-color CAR | |
| Liikluse analüüs | |
| sFlow | |
| Dying Gasp | |
| Mitmetasandiline alarm | |
| Remarking priority | 802.1p, DSCP |
| SVF klient | |
| Supports independent running client | |
| Telnet | |