| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Huawei CloudEngine S110-8P2ST Power over Ethernet -tuki Harmaa | €124.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Hall |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 1 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 528,88 W |
| Võrgustumine | |
| 10G-tugi | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Alalisvoolu sisendpinge | 56 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 11 W |
| Elektritarbimine (max) | 11 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Kaal | 1,11 kg |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 5000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 5000 m |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 1,46 kg |