Tootja: HP
Mudel: J8164A
EAN: 0808736675291
HP ProCurve 2626-PWR. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, Konsooli port: RS-232. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 9,6 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE.... Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
HPE PROCURVE SWITCH 2626-PWR 24 x 10/100 2 x DP POWER OVER ETHERNET | €62.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 2 |
| Konsooli port | RS-232 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 10/100/1000 Mbps |
| Lülitusvõime | 9,6 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 6600000 pps Mpps |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 1 Gbit/s |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1/v2c/v3, LLDP-MED, ANSI/TIA-1057 LLDP, RFC 3164 BSD, RFC 2819, IEEE 802.1AB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Linkide koondamine | |
| Muud funktsioonid | |
| Latentsusaeg | <12 µs |
| Mõõdud (l x s x k) | 442,5 x 458 x 445 mm |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Võrgu omadused | Fast Ethernet |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 631 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori mudel | PowerPC MPC8245 |
| Protsessori sagedus | 266 MHz |
| Sisemälu | 32 MB |
| Välkmälu | 8 MB |
| Müratase | 53 dB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 15 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 2155 BTU/h |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS |
| SSH/SSL tugi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,81 kg |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| MIB-tugi | RFC 1213/1493/2021/2096/2613/2618/2665/2668/2674/2737/2863 |
| Disain | |
| Ohutus | CSA 22.2 950; cUL (CSA 950); EN 60950/IEC 60950; NOM-019-SCFI-1994; UL 1950 3; UL 60950 |
| Sertifikaat | FCC A; VCCI A; EN 55022/CISPR 22 A |