| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Eminent EM4441 võrgulüliti Valge | €23.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 5 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Andmeedastus | |
| Toetatud andmeedastuskiirus | 10, 100, 1000Mbps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Muud funktsioonid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Toite LED-indikaator | |
| WiFi | |
| Toitenõuded | 9V, 0.6A |
| Ethernet LAN | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 90,1 mm |
| Sügavus | 139,9 mm |
| Kõrgus | 31,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |