Tootja: DELL
Mudel: 210-ALSI
EAN: 5397184219645
DELL S-Series S4148F-ON. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2/L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Mitte ühtegi, USB 2.0 portide arv: 1, Konsooli port: RJ-45/Micro-USB. MAC-aadresside tabel: 272000 sisestust, Lülitusvõime: 1760 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3. Toitepistmik: Vahelduvvoolu sisendpesa. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Dell ProSupport Plus S4148F-ON - Switch - L3 | €6617.55 |
|
mts.ee |
DELL S-Series S4148F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U Must | €10188.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Ventilatsioonisüsteem | Eest taha õhuvool |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| MIB-tugi | IP MIB, IP Forward MIB, Host Resources MIB, IF MIB, LLDP MIB, Entity MIB, LAG MIB, Dell-Vendor MIB, TCP MIB, UDP MIB, SNMPv2 MIB |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Mitte ühtegi |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 1 |
| SFP+ mooduli pesade arv | 48 |
| QSFP+ mooduli avade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45/Micro-USB |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 272000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1760 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 1320 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9416 |
| Paketi puhvermälu | 12 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | CLI, SNMP, REST, API’s |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3 |
| 10G-tugi | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikate arv | 2 |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 200 W |
| Elektritarbimine (max) | 370 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Sisemälu | 4000 MB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 431 mm |
| Sügavus | 457 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 9,46 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |