Tootja: DELL
Mudel: 210-ALSY
EAN: 5397184074480
DELL S-Series S4128F-ON Managed L2/L3 None 1U võrguühenduslülitil on kavas pakkuda kõrge jõudlusega ja usaldusväärset ühenduvust võrgukeskkondadele. Tänu saledale 1U vormile saab lülituse hõlpsalt paigaldada riiulisse ja see utiliseerib tõhusalt ruumi.
Lüliti on RoHS sertifitseeritud, tagades, et see vastab vajalikele keskkonnastandarditele. Sellel on ka UL/CSA 60950-L teise väljaande, EN 60950-1 teise väljaande ja IEC 60950-1 teise väljaande ohutussertifikaadid, tagades kasutajate maksimaalse ohutuse. Lisaks kuuluvad sellele ka laserseadmete jaoks mõeldud ohutussertifikaadid EN 60825-1 ja EN 60825-2 ning FDA regulatsioon 21 CFR 1040.10 ja 1040.11.
VLAN-ide ja 10G ühenduvuse toega võimaldab see lüliti tõhusat ja turvalist võrgu segmenteerimist, mistõttu on see ideaalne äriruumide jaoks. Lüliti toetab ka sildistatud VLAN-e, võimaldades täiustatud võrguhalduseks konkreetsete virtuaal-LAN-i funktsioonide rakendamist.
Kasutades samaaegselt nii 2. kui ka 3. korrust, pakub see juhitav lüliti edasijõudnud võrguhalduse võimalusi. See toetab teenusekvaliteeti (QoS), et prioriteetsed rakendused saaksid vajaliku ribalaiuse. Lüliti saab hõlpsasti konfigureerida kasutades käsurea liidest (CLI), pakkudes paindlikkust ja kohandamisvõimalusi.
DELL S-Series S4128F-ON Managed L2/L3 None 1U lülitil pole põhifunktsiooniga RJ-45 Ethernetiporte, kuid see pakub piisavalt ühendusvalikuid 28 SFP+ moodulipesa ja 2 QSFP+ moodulipesaga. See võimaldab kiiret ühenduvust ja võrgu hõlpsat laiendamist vastavalt vajadusele.
Üldiselt on DELL S-Series S4128F-ON Managed L2/L3 None 1U võrguühenduslüliti usaldusväärne ja tõhus lahendus ettevõtetele, mis soovivad täiustatud võrgujõudlust ja skaalatavust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL S-Series S4128F-ON Juhitav L2/L3 Mitte ühtegi 1U | €12998.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote kuju | 1U |
| Ohutus | UL/CSA 60950-L Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition Including all National Deviations and Group Differences, EN 60825-1 Safety of Laser Products Part1: Equipment Classification Requirements and User’s Guide, EN 60825-2 Safety of Laser Products Part 2: Safety of Optical Fibre Communications Systems, FDA Regulation 21 CFR 1040.10 and 1040.11 |
| Sertifikaat | RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Mitte ühtegi |
| SFP+ mooduli pesade arv | 28 |
| QSFP+ mooduli avade arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3 |
| 10G-tugi | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Protokollid | |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8,92 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |