Tootja: Dahua Technology
Mudel: DH-CS4010-8ET-110
EAN: 6923172571168
Dahua Technology DH-CS4010-8ET-110. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 5,6 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Alalisvoolu sisendpinge: 54 V. Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
ecomp.lt |
Switch|DAHUA|CS4010-8ET-110|Type L2|Desktop/pedestal|PoE ports 8|DH-CS | €97.58 |
|
ecomp.lt |
Switch|DAHUA|CS4010-8ET-110|Type L2|Desktop/pedestal|PoE ports 8|DH-CS | €154.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 8 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 5,6 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 4,17 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9216 |
| Paketi puhvermälu | 0,5 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 32 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC/PoE |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| Alalisvoolu sisendpinge | 54 V |
| Sisendvool | 2.22 A |
| Elektritarbimine (max) | 110 W |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 106 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 500 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 256 mm |
| Pakendi sügavus | 244 mm |
| Pakendi kõrgus | 87 mm |
| Pakendi kaal | 1,25 kg |