Tootja: Dahua Technology
Mudel: DH-PFS3008-8ET-V2
EAN: 6923172582041
Dahua Technology Access PFS3008-8ET-V2. Lüliti tüüp: Mittejuhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 2000 sisestust, Lülitusvõime: 1,6 Gbit/s. Alalisvoolu sisendpinge: 5 V. Seinale kinnitatav
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 8 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1,6 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 1,1904 Mpps |
| Paketi puhvermälu | 0,768 MB |
| Võrgustumine | |
| 10G-tugi | Ei |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-T |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Alalisvoolu sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 1 A |
| Elektritarbimine (max) | 0,75 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 133,5 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 230 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Toimimine | |
| Isehäälestuv | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 8148084,66 h |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 136 mm |
| Pakendi sügavus | 55 mm |
| Pakendi kõrgus | 153 mm |
| Pakendi kaal | 350 g |