Tootja: D-Link
Mudel: DXS-1210-28S
EAN: 0790069456817
D-Link DXS-1210-28S võrgulülitil on kõrgjõudlusega võrgujuhtimisvõimed ning 10G Etherneti tugi, mis võimaldavad kõrgekiiruselist andmeedastust ning tõhusat andmete haldamist. Selle kompaktse 1U-vormi tegumooduli abil saab võrgulülitit kergesti integreerida oma IT-keskusesse.
DXS-1210-28S võrgulülitil on 24 SFP+ moodulipesa ning 4 10G Etherneti pordi tugi, mis muudab selle ideaalseks organisatsioonidele, kus on suur andmemahu nõudlus. Lisaks toetab lülitus hiigelkaadreid ja ladusta-ja-edasta funktsiooni, tagades suurte andmeedastuste sujuva toimimise ja tõhususe.
Selle võrgulülitiga saab keskenduda võrgu keskse juhtimise ja seire funktsioonidele, kuna see omab põhjalikke haldusprotokolle, sealhulgas SNMP v1\/v2c\/v3 ja GARP VLAN Registration Protocol (GVRP). Võrgulülitil on ka teenusekvaliteedi (QoS) tugi ja pääsuloend (ACL) reeglid, pakkudes täiustatud turvameetmeid.
Võrgulülitil on lihtne kasutajaliides ning LED-indikaatoritega saab kergesti saada infot selle aktiivsuse, ühenduse ning kiiruse kohta. Rack montaaži võimalus muudab selle veelgi mugavamaks süsteemide integreerimisel.
Lisaks kõrgetele jõudlusomadustele on DXS-1210-28S võrgulülitil ka suurepärane disain. Selle must värvus, 2 ventilaatoriga disain ning sertifikaadid CE Class A, FCC Class A, VCCI Class A, IC ja BSMI muudavad selle silmapaistvaks seadmeks teie IT-keskuses.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
D-Link DXS 1210-28S - Switch | €2215.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Kiirus |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | CE Class A FCC Class A VCCI Class A IC BSMI |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 4 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| 10G Etherneti (vask) portide arv | 4 |
| SFP+ mooduli pesade arv | 24 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 32000 sisestust |
| Lülitusvõime | 560 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 416,64 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c/v3 |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Toetatud kaablitüübid | Cat6, Cat6a, Cat7 |
| Pordipeegeldus | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Linkide koondamine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| VLAN-i tugi | |
| VLAN-ide arv | 4094 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Elektritarbimine (max) | 85,7 W |
| Turvalisus | |
| Pääsuloend (ACL) | |
| ACL-reeglid | 256 |
| IGMP-jälgimine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 441 mm |
| Sügavus | 209,5 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 3,27 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |