Tootja: D-Link
Mudel: DSS-100E-9P
EAN: 0790069451089
D-Link DSS-100E-9P võrgulüliti on usaldusväärne ja vastupidav lahendus väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad oma võrguvõimalusi laiendada. See mittejuhitav lüliti sisaldab lihtsalt vahetatavaid RJ-45 Etherneti porditüüpe ja toetab Fast Etherneti (10/100) andmeedastuskiirusi, mistõttu on see ideaalne lahendus ettevõtetele, kes vajavad usaldusväärset ja kiiret võrguühendust.
D-Link DSS-100E-9P toetab Power over Ethernet (PoE) funktsionaalsust, mis võimaldab seadmetele, nagu IP-telefonid, traadita juurdepääsupunktid ja kaamerad, andmete edastamist ja toiteallikat korraga, võttes samal ajal võimalikult vähe füüsilist ruumi tänu oma kompaktsele disainile.
Lisaks sisaldab see lüliti mitmeid LED-olekuindikaatoreid, mis võimaldavad võrgutegevuse, lingi oleku ja PoE-toite tarbimise lihtsat jälgimist.
Lisaks oma mitmekülgsetele võrgustandarditele ning edasijõudnud funktsioonidele, nagu auto MDI/MDI-X ja säilita-ja-edasta tehnoloogia, muudab D-Link DSS-100E-9P enda tugevuse ja tõhususe tõttu mitmekülgseks ja vastupidavaks võimaluseks ettevõtetele, kes vajavad usaldusväärset ja efektiivset võrguühendust.
Kokkuvõttes pakub D-Link DSS-100E-9P võrgulüliti kulutõhusat ja intuitiivset lahendust ettevõtetele, kes soovivad oma võrguvõimalusi laiendada, kuid ei nõua keerulisi seadistusi või juhtimist.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch D-Link DSS-100E-9P | €102.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus, Kiirus |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 1 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 92 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1,8 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 2,67 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Paketi puhvermälu | 0,128 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Elektritarbimine (max) | 102 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 486,7 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 177 mm |
| Sügavus | 104 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 410 g |
| Pakendi andmed | |
| Kasutusjuhend | |
| Toimimine | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 52308 h |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |