Tootja: D-Link
Mudel: DSS-100E-18P
EAN: 0790069449819
D-Link DSS-100E-18P. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. MAC-aadresside tabel: 4000 sisestust, Lülitusvõime: 7,2 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE.... Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DSS-100E-18P verkkokytkin Hallitsematon Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet -tuki Musta | €176.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 1 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 1 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 16 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 230 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Lülitusvõime | 7,2 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 5,36 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Paketi puhvermälu | 0,352 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | Ei |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 265 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus, Kiirus |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Sertifikaat | IEC61000-4-5 CE, RoHS, C-Tick |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 120 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 178 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,14 kg |
| Toimimine | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 30000 h |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |