Tootja: D-Link
Mudel: DGS-3130-54TS/SI
EAN: 0790069435300
D-Link DGS-3130-54TS on managed L3 Gigabit Ethernet võrgulüliti, mis sobib laiaulatuslikuks kasutamiseks, sealhulgas väikestest kuni keskmise suurusega ettevõteteni, avaliku sektori organisatsioonideni ja suurte võrkudeni. Tänu oma kõrgele töövõimele ja mitmekülgsetele funktsioonidele pakub see lüliti suurepärast võrgutulemust ja usaldusväärset ühenduvust.
Sellel lülitil on 48 RJ-45 Gigabit Etherneti porti, mis pakuvad piisavalt ühenduvust kõikide suuruste ärivõrkude jaoks. Lülitil on ka 2 10GBASE-T porti ja 4 SFP+ pesa kõrge jõudlusega serverite, tööjaamade ja salvestusseadmete lihtsaks ühendamiseks. Lisaks pakub lüliti selliseid edasijõudnud võrgusuvandeid nagu VLAN-i tugi, pordi peegeldamine ja multicast-tugi, andes administraatoritele suurema paindlikkuse ja kontrolli oma võrkude üle.
DGS-3130-54TS tagab optimaalse võrgutulemuse ja usaldusväärsuse mitme turvafunktsiooni abil, sealhulgas juurdepääsukontrollide, DHCP-funktsioonide ja paroolikaitsega. Lüliti toetab ka SNMP-i, SNMPv3, SSH-2 ja SSL / TLS-i, tagades turvalise võrguhalduse ja jälgimise. Lisaks pakub lüliti IGMP snoopingut ja DoS rünnakute ennetamise funktsioone, pakkudes kaitset tavaliste võrgurünnete vastu, muutes selle turvaliseks ja usaldusväärseks lahenduseks igale ärivõrgule.
Lüliti on kujundatud kasutajasõbralike funktsioonidega, nagu veebipõhine haldusliides ja LED-indikaatorid lihtsaks paigaldamiseks ja jälgimiseks. See pakub ka riiulimontaaži ja stapeldamise võimalusi, pakkudes lihtsat paigaldamist ja suurendatavust.
D-Link DGS-3130-54TS-i kõrge lülitusvõimsus 216 Gbit/s ja edasisuunamise määr 161 Mpps näitavad kõrgekvaliteedilist ja usaldusväärset võrgulülititehnoloogiat tänapäevastes ettevõttevõrkudeks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DGS-3130-54TS Hallittu L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Musta, Harmaa | €2359.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Virnastatav | Jah |
| Toote värv | Must, Hall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| Ohutus | CB, cUL, BSMI, CCC |
| Sertifikaat | FCC A, CE A, VCCI A, IC, RCM, BSMI, CCC |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| MIB-tugi | RFC 1213; RFC 4188; RFC 1157, 2571-2576; RFC 1907; RFC 1757, 2819; RFC 2021; RFC 1398, 1643, 1650, 2358, 2665; RFC 2674 802.1p 2233, 2863 IF MIB; RFC 2618; RFC 2620; RFC 2925; RFC 2674, 4363; RFC 1065, 1066, 1155, 1156, 2578; RFC 1215; RFC 1212; RFC 1215; RFC 1157, 2571-2576; RFC 4022; RFC 4113; RFC 4293; RFC 2737 |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 4 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP+ |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16384 sisestust |
| Lülitusvõime | 216 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 161 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Paketi puhvermälu | 4 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | Jah |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 10GBASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | Jah |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 4000 |
| Võimsus | |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | Jah |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 50,62 W |
| Toimimine | |
| Füüsiline virnastamine (ühikud) | 9 |
| Virtuaalne virnastamine (ühikud) | 32 |
| sFlow | Jah |
| Telnet | Jah |
| Müratase | 51,9 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 478258 h |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Multiedastuse elemendid | Juhitav multisaade |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server, DHCP snooping, DHCP relay, DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| Pääsupiiramisloendi (ACL) väljavool | 512 |
| Pääsupiiramisloendi (ACL) sissevool | 2048 |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Autentimine | Guest VLAN, MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| BPDU filtreerimine/kaitse | Jah |
| Tsükli kaitse | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| Root protection | Jah |
| Queue scheduling algorithms | SP, WRR+SP, Weighted Round Robin (WRR) |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv3, SSH-2, SSL/TLS |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Soojuse hajumine | 172,72 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 290 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 3,72 kg |
| Protokollid | |
| Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) | Jah |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| Marsruutimisprotokollid | RIP |
| Tehnilised andmed | |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 96 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 197,5 cm |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 522,6 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 48 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 197,5 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 9,66 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 522,6 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 96 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 2 tk |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 10,5 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 48 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 46 cm |
| Transpordikasti pikkus | 52,4 cm |
| Transpordikasti laius | 19,8 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 427 mm |
| Pakendi sügavus | 506 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi kaal | 4,83 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| I/O-pordid | 2 x 10GBASE-T |