Tootja: D-Link
Mudel: DGS-2000-52MP
EAN: 0790069450167
D-Link DGS-2000-52MP. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2/L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 48, Konsooli port: RJ-45. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 104 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
D-Link DGS 2000-52MP - Switch - L3 - managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) | €1006.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus, Kiirus |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2/L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| MIB-tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 48 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 370 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 104 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 77,4 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Paketi puhvermälu | 12 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Pooldupleks | |
| Täisdupleks | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 32 W |
| Elektritarbimine (max) | 478,9 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP relay, DHCP snooping |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Staatilise pordi turvalisus | |
| SSH/SSL tugi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 430 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 6,26 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Soojuse hajumine | 1634,01 BTU/h |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 32 MB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 236667 h |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |