Tootja: D-Link
Mudel: DGS-1520-52/E
EAN: 0790069472039
D-Link DGS-1520-52/E. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: 10G Ethernet (100/1000/10000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 50. MAC-aadresside tabel: 16384 sisestust, Lülitusvõime: 176 Gbit/s. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 50 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 48 |
| 10G Etherneti (vask) portide arv | 2 |
| SFP+ mooduli pesade arv | 2 |
| Kiudjuhtme portide arv | 2 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP+ |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16384 sisestust |
| Lülitusvõime | 176 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 130,95 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Staatiline ruutimine | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 12288 |
| Võrgustumine | |
| 10G-tugi | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Linkide koondamine | |
| HOL-blokeerimine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| VLAN-i tugi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Üleliigse toite (RPS) tugi | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Elektritarbimine (max) | 51,2 W |
| Toimimine | |
| Füüsiline virnastamine (ühikud) | 8 |
| Virtuaalne virnastamine (ühikud) | 32 |
| Müratase | 56,8 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 364888 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 441 mm |
| Sügavus | 207,4 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,78 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 174,6 BTU/h |
| Turvalisus | |
| IGMP-jälgimine | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Tsükli kaitse | |
| Protokollid | |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | |
| Marsruutimisprotokollid | OSPF, RIP, RIPng, VRRP |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | BSMI, CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |