Tootja: D-Link
Mudel: DGS-1100-10MP
EAN: 0790069420115
D-Link DGS-1100-10MP. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 20 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE.... Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Must |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ohutus | cUL, UL, GS, CB |
| Sertifikaat | FCC/IC, CE, VCCI, RCM, BSMI |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 130 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 20 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 14,88 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9216 |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| 10G-tugi | Ei |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | VLAN Identifier ( VLAN ID), Voice VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 4094 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 141,4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 280 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,83 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Soojuse hajumine | 57051 BTU/h |
| Toimimine | |
| Välkmälu | 16 MB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 291575 h |
| Turvalisus | |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 12,9 kg |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Transpordikasti laius | 37,7 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 12,5 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 210 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 42 tk |
| Transpordikasti pikkus | 49,1 cm |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 559,6 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 123,9 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 120 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,07 m |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 327,5 kg |
| Transpordikasti kõrgus | 27,6 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 361 mm |
| Pakendi kõrgus | 92 mm |
| Pakendi kaal | 2,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |