Tootja: D-Link
Mudel: DGS-1100-08P
EAN: 0102931028129
D-Link DGS-1100-08P. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Toitepistmik: Alaldi sisendi pesa. Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Switch D-Link DGS-1100-08P, 8port 10/100/1000Mbps, PoE | €178.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Must |
| Lähtestusnupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ohutus | UL/cUL, CE LVD |
| Sertifikaat | • FCC Class A • CE Class A • VCCI Class A |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 11,9 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 9216 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3aq, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Virtuaalse LANi elemendid | Voice VLAN, Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Kaal | 710 g |
| Toimimine | |
| Välkmälu | 2 MB |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikasti pikkus | 44,6 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 26,2 kg |
| Transpordikasti laius | 39,7 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 38,8 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 25,1 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,08 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 600 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 18 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 30 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 806,6 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 129,9 cm |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 360 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 491,5 kg |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 74 mm |
| Pakendi kaal | 1,09 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |