Tootja: D-Link
Mudel: DBS-2000-28MP/E
EAN: 0790069471247
D-Link DBS-2000-28MP/E. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 56 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DBS-2000-28MP/E verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet -tuki Harmaa | €1059.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 370 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 56 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 41,7 Mpps |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Linkide koondamine | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC/PoE |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Elektritarbimine (max) | 446,1 W |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 500 MHz |
| Mälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 32 MB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 277967 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1500 m |
| Soojuse hajumine | 1521,99 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 3,94 kg |
| Turvalisus | |
| IGMP-jälgimine | |
| Turvaalgoritmid | WPA, WPA2 |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikasti kõrgus | 39,3 cm |
| Transpordikasti pikkus | 53,9 cm |
| Transpordikasti laius | 29,5 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 16,2 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,1 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 120 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 15,4 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 40 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 670 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 409,5 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 72 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 131,4 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 521 mm |
| Pakendi kõrgus | 92 mm |
| Pakendi kaal | 5,13 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |