Tootja: D-Link
Mudel: DBS-2000-10MP/E
EAN: 0790069471186
D-Link DBS-2000-10MP/E. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 20 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
D-Link DBS-2000-10MP/E võrgulüliti Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi Hall | €394.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 130 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 20 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 14,88 Mpps |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Linkide koondamine | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Elektritarbimine (max) | 152,3 W |
| Toimimine | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 500 MHz |
| Mälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 32 MB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1274005 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1500 m |
| Soojuse hajumine | 519,51 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,77 kg |
| Turvalisus | |
| IGMP-jälgimine | |
| Turvaalgoritmid | WPA3, WPA, WPA2 |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikasti kõrgus | 34,9 cm |
| Transpordikasti pikkus | 41,6 cm |
| Transpordikasti laius | 29,4 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 11 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 188 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 120 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 10,2 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 40 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 458,4 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 282,5 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 24 tk |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 72 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 118,2 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 319 mm |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi kõrgus | 91 mm |
| Pakendi kaal | 3,39 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |