Tootja: ATEN
Mudel: ES0152P-AX-G
EAN: 4719264648441
ATEN ES0152P-AX-G. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 48, Konsooli port: RJ-45. Lülitusvõime: 176 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1w, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Power over Ethernet tugi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN ES0152P-AX-G võrgulüliti Juhitav L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet tugi Must | €2672.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L2 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 48 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 740 W |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1w, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G-tugi | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Andmeedastus | |
| Lülitusvõime | 176 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 130,95 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10240 |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi laius | 470 mm |
| Pakendi sügavus | 534 mm |
| Pakendi kõrgus | 138 mm |
| Pakendi kaal | 6,82 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 442 mm |
| Sügavus | 375 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 5,93 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Turvalisus | |
| IGMP-jälgimine | |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 11,9 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 488 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 551 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 312 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |