Tootja: ASUS
Mudel: 90IG0680-BO3R00
EAN: 4718017314039
ASUS GX-U1051. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 5. MAC-aadresside tabel: 4000 sisestust. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS GX-U1051 Juhitav Gigabit Ethernet (10/100/1000) Must | €47.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus, Kiirus |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 5 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Automaatne ühildumine | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Kaasas toiteplokk | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 121 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 229 g |
| Toimimine | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |