Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-005793-50
EAN: 0767035211329
Allied Telesis GS970M. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, Konsooli port: RJ-45. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 56 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| APR-i ülevaatus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 4 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 12 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 370 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 56 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 41,7 Mpps |
| Latentsus (10-100 Mbit/s) | 8,6 µs |
| Latentsus (1 Gbit/s) | 4,3 µs |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Pordipeegeldus | |
| Linkide koondamine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Private VLAN, Tagged VLAN, Protocol-based VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 2048 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 520 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server, DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Turvaalgoritmid | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-256 |
| SSH/SSL tugi | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Veebipõhine autentimine |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 4000 m |
| Soojuse hajumine | 303 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 290 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 4,7 kg |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DDR-SDRAM |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 64 MB |
| Müratase | 42 dB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 530 mm |
| Pakendi sügavus | 430 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 6,35 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |