Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-GS970M/10PS-R-10
EAN: 0767035211640
Allied Telesis GS970M/10PS. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 10, Konsooli port: RS-232. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 20 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE.... Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lüliti Allied Telesis AT-GS970M/10PS-50 | €909.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ohutus | EN60950-1 (TUV), UL 60950-1(cULus), EN60825-1 |
| Elektromagnetiline ühilduvus | EN55024 |
| Sertifikaat | UL, cUL, UL-EU, CE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Võrguliikluse klassifikatsioon | |
| APR-i ülevaatus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 10 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 8 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RS-232 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 124 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 20 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 14,9 Mpps |
| Latentsus (1 Gbit/s) | 3,4 µs |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | |
| Täisdupleks | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Linkide koondamine | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Private VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 2048 |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 2.4 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 16 W |
| Elektritarbimine (max) | 180 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP snooping, DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| SSH/SSL tugi | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Salasõna kaitse | |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, 802.1x RADIUS, AES, DES, MD5, PEAP, RSA, SHA-1, SHA-2, SSL/TLS, TTLS |
| Autentimine | Guest VLAN, MAC-põhine autentimine, Veebipõhine autentimine |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kõrgus | 42,5 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 4000 m |
| Soojuse hajumine | 55 BTU/h |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DDR-SDRAM |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 64 MB |
| Müratase | 33 dB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 430 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 3,45 kg |