Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-GS910/16-10
EAN: 0767035207483
Allied Telesis GS910/16. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 32 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ohutus | UL60950-1, 2nd Edition, CSA C22.2 No.60950-1-07, 2nd Edition, IEC60950-1(UL-EU, UL-CB) |
| Sertifikaat | EAC, EN55024, ICES Class A, VCCI Class A, FCC Class A, RCM, CE, EN55022, CISPR 55022 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 16 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 32 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 23,8 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Paketi puhvermälu | 0,524 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Kaablipikkuse tuvastus | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 0.3 A |
| Elektritarbimine (max) | 12 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 263 mm |
| Sügavus | 179 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 1,5 kg |
| Turvalisus | |
| BPDU tunneldus | Jah |
| Tsükli kaitse | Jah |
| Turvaalgoritmid | EAP |