Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-FS710/24-50
EAN: 0767035211930
Allied Telesis FS710/24. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 4,8 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Seinale kinnitatav, Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis FS710/24 Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) Hall | €195.63 |
|
www.photopoint.ee |
Lüliti Allied Telesis AT-FS710/24-50 | €272.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| Seinale kinnitatav | |
| Sertifikaat | FCC 15 B / A, VCCI A, FCC A, EN55032 A, CISPR 32 A, RCM A UL60950-1, CSA C22.2 No.60950-1, EN60950-1(TUV), CE RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 4,8 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 3,57 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 2000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Paketi puhvermälu | 0,256 MB |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Täisdupleks | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 5,3 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 305 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Turvalisus | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |