Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-005846-60
EAN: 0767035211855
Allied Telesis FS710/16E. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 3,2 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis FS710/16E Mittejuhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Roheline, Hall | €196.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Roheline, Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 3,2 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 2,38 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 4,5 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 124 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 820 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |