Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-005037-50
EAN: 0767035208381
Allied Telesis AT-x230-18GT-50. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16, Konsooli port: RJ-45. Täisdupleks. Lülitusvõime: 40 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE.... Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1 UL, cUL, UL-EU RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Võrguliikluse klassifikatsioon | |
| APR-i ülevaatus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 16 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Ühilduvad mälukaardid | SD, SDHC |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP, Telnet |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4 / IPv6 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1ad, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | |
| Täisdupleks | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Linkide koondamine | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Stacked VLAN, Private VLAN, Tagged VLAN |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 18 W |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 1000BASE-X, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Andmeedastus | |
| Lülitusvõime | 40 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 26,8 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP server, DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Tsükli kaitse | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Autentimine | Guest VLAN, MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| Turvaalgoritmid | 3DES, 802.1x RADIUS, AES, DES, HTTPS, MD5, RSA, SHA-1, SHA-2, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 341 mm |
| Sügavus | 231 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Soojuse hajumine | 61 BTU/h |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DDR-SDRAM |
| Sisemälu | 256 MB |
| Välkmälu | 64 MB |
| Müratase | 29 dB |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |