Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-006127-50
EAN: 0767035212197
Allied Telesis AT-x220-52GP-50. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 48. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 104 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1ab, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Toitepistmik: Vahelduvvoolu sisendpesa. Power over Ethernet tugi. Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch Allied Telesis X220-52GP (AT-X220-52GP-50) | €2963.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Elektromagnetiline ühilduvus | EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A, |
| Sertifikaat | UL, cUL, UL-EU, UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Lüliti kiht | L3 |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Võrguliikluse klassifikatsioon | |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | |
| APR-i ülevaatus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 4 |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Toide üle võrgu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 48 |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 15 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 740 W |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 104 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 77,4 Mpps |
| Latentsus (10-100 Mbit/s) | 35,1 µs |
| Latentsus (1 Gbit/s) | 5,5 µs |
| Latentsus (10 Gbit/s) | 2,6 µs |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| Staatiline ruutimine | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Paketi puhvermälu | 3 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | AMF MIB, SNMP, IEEE 802.1AB, MIB, RIPv2 |
| Marsruutimisprotokollid | RIP, RIP-1, RIP-2 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1ab, IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-T, 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Reeglipõhine marsruutimine | |
| IP-marsruutimine | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Linkide koondamine | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Elektritarbimine (max) | 48 W |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 100BASE-BX, 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-X, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑ZX |
| Lainepikkus | 1310 nm |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| IPv4 multiedastuse sissekanded | 16 |
| IPv6 multiedastuse sissekanded | 16 |
| Multicast listener discovery (MLD) snoopimine | MLDv1 and v2 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP snooping, DHCPv6 client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| Salasõna kaitse | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine, Veebipõhine autentimine |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| SSH/SSL tugi | |
| Tsükli kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, EAP, HTTPS, SSH, SSH-2, SSL/TLS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 441 mm |
| Sügavus | 359 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 5,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Soojuse hajumine | 164 BTU/h |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DDR-SDRAM |
| Sisemälu | 512 MB |
| Välkmälu | 128 MB |
| Müratase | 42 dB |
| Harmonized System (HS) kood | 8517.62.0050 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 572 mm |
| Pakendi sügavus | 520 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 7,8 kg |