Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-005529-50
EAN: 0767035210841
Allied Telesis AT-GS920/8-50. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 8. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 4000 sisestust, Lülitusvõime: 16 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Seinale kinnitatav, Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Seinale kinnitatav | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 4000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 9216 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Täisdupleks | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Automaatne ühildumine | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 121 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kaal | 800 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |
| Turvalisus | |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Turvaalgoritmid | EAP |
| Toimimine | |
| Puhvrisuurus | 524 KB |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |