Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-004860-50
EAN: 0767035207544
Allied Telesis AT-GS910/24-50. Lüliti tüüp: Mittejuhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 48 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Switch Allied Telesis AT-GS910/24-50 | €256.07 |
|
m79.lv |
Switch Allied Telesis AT-GS910/24-50 990-004860-50 (0767035207544) komutators | €265.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Hall |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 24 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 48 Gbit/s |
| Läbilaskvus | 35,7 Mpps |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Kaablipikkuse tuvastus | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 17 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 341 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Turvalisus | |
| Tsükli kaitse | |
| BPDU filtreerimine/kaitse | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |