Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-004646-50
EAN: 0767035204048
Allied Telesis AT-FS750/52-50. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 52. MAC-aadresside tabel: 16000 sisestust, Lülitusvõime: 17,6 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE.... Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-FS750/52-50 Juhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Hall | €431.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hall |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| MIB-tugi | RFC 1213 MIB-II, RFC 1643 Ethernet MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2131 DHCP client, Private Enterprise MIB |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 52 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 48 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 2 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 17,6 Gbit/s |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 1488000 pps |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11d, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Pordipeegeldus | |
| Linkide koondamine | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Kiiruse piiramine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| HOL-blokeerimine | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 13,25 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Filtreeritud multisaate gruppide arv | 256 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| IGMP-jälgimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 3 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |