Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-FS750/28-30
EAN: 0767035203928
Allied Telesis AT-FS750/28-30. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 26. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Lülitusvõime: 12,8 Gbit/s. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE.... Püstikmontaaž, Toote kuju: 1U
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis AT-FS750/28-30 võrgulüliti Juhitav Fast Ethernet (10/100) 1U Hall | €302.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Hall |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | UL60950-1 2nd edition (UL) FCC/EN55022/CISPR 22 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE Mark CSA / cUL |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Süsteemisündmuste logi | |
| MIB-tugi | RFC 1213 MIB-II, RFC 1643 Ethernet MIB, RFC 1493 Bridge MIB, RFC 2131 DHCP client, Private Enterprise MIB |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 26 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 24 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 2 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 12,8 Gbit/s |
| Edastamise kiirus | 9,5 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMPv1/v2c/v3 |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 10G-tugi | |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Pordipeegeldus | |
| Levindamise tormi kontroll | |
| Kiiruse piiramine | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Linkide koondamine | |
| Genereeriva puu protokoll | |
| HOL-blokeerimine | |
| VLAN-i tugi | |
| Virtuaalse LANi elemendid | VLAN Identifier ( VLAN ID), Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| VLAN-ide arv | 256 |
| Võimsus | |
| Kaasas toiteplokk | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 8,7 W |
| Multisaate tunnused | |
| Multiedastuse tugi | |
| Filtreeritud multisaate gruppide arv | 256 |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCP client |
| Pääsuloend (ACL) | |
| ACL-reeglid | 200 |
| IGMP-jälgimine | |
| MAC-aadresside filtreerimine | |
| Autentimise tüüp | RADIUS |
| Salasõna kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, SNMPv3 |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Pordipõhine autentimine |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,2 kg |
| Toimimine | |
| Mälu tüüp | DRAM |
| Sisemälu | 128 MB |
| Välkmälu | 16 MB |
| Ülendatav püsivara | |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |