Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-GS950/16
EAN: 3540260135748
Allied Telesis 16 port Gigabit WebSmart Switch. Lüliti tüüp: Juhitav. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 16. Püstikmontaaž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis WEB SMART SWITCH 16-PORT | €475.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Sertifikaat | UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | |
| Veebipõhine haldus | |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| SFP/SFP+ pesade arv | 2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 352 x 256 x 43,2 mm |
| Toitenõuded | 100-240V AC, 50/60H |
| Turvaelemendid | 802.1X |
| Suhteline õhuniiskus mittekasutamisel (mitte-kondenseeriv) | 5 - 95 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 1 Gbit/s |
| Paketi puhvermälu | 0,5 MB |
| Võrgustumine | |
| Pordipeegeldus | |
| Linkide koondamine | |
| Voo reguleerimise tugi | |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 8 MB |
| Välkmälu | 2 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,38 kg |