Tootja: NETGEAR
Mudel: APS2000W-200NES
EAN: 0606449164992
NETGEAR APS2000Wv2. Toote tüüp: Toiteplokk. Ühilduvus: M4350-36X4V (XSM4340CV) M4350-24X8F8V (XSM4340V) M4350-32F8V (XSM4340FV) M4350-16V4C.... Koguvõimsus: 2000 W, AC-sisendpinge: 110 - 240 V. Laius: 73 mm, Sügavus: 185 mm, Kõrgus: 39,8 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Toiteplokk |
| Sisemine | Jah |
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 2000 W |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 73 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| Kõrgus | 39,8 mm |
| Kaal | 937 g |
| Toimimine | |
| Ühilduvus | M4350-36X4V (XSM4340CV) M4350-24X8F8V (XSM4340V) M4350-32F8V (XSM4340FV) M4350-16V4C (VSM4320C) M4350-40X4C (XSM4344C) |