Tootja: D-Link
Mudel: DPS-500A
EAN: 0790069255373
D-Link DPS-500A. Toote tüüp: Toiteplokk, Toote värv: Must, Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 400000 h. Koguvõimsus: 140 W, AC-sisendpinge: 90 - 264 V, AC-sisendsagedus: 47 - 63 Hz. Laius: 172 mm, Sügavus: 257 mm, Kõrgus: 43 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Toiteplokk |
| Toote värv | Must |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 400000 h |
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 140 W |
| AC-sisendpinge | 90 - 264 V |
| AC-sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 172 mm |
| Sügavus | 257 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Kaal | 1,51 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Transpordikasti laius | 45,7 cm |
| Transpordikasti pikkus | 46,7 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 28,4 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 12 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 11 kg |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 211 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 16 tk |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 64 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 127,1 cm |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 306,5 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 24 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 96 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 110 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 183,9 cm |
| Pakendi kaal | 2,8 kg |
| Pakendi sügavus | 436 mm |
| Pakendi laius | 246 mm |
| Pakendi kõrgus | 109 mm |