Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-004828-50
EAN: 0767035206844
Allied Telesis AT-PWR150-50. Toote tüüp: Toiteplokk, Toote värv: Hall. Ühilduvus: Allied Telesis AT-x510, AT-x610, AT-x930. Koguvõimsus: 150 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Piirvool: 2 A. Laius: 148 mm, Sügavus: 252 mm, Kõrgus: 42 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Zasilacz serwerowy Allied Telesis 150W (AT-PWR150-50) | €768.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Toiteplokk |
| Toote värv | Hall |
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 150 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Piirvool | 2 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 148 mm |
| Sügavus | 252 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |
| Toimimine | |
| Ühilduvus | Allied Telesis AT-x510, AT-x610, AT-x930 |