| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Zyxel GLC1440X-55A Sisemine Ethernet 1000 Mbit/s | €1283.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Liides | Ethernet |
| Kiudjuhtme portide arv | 40 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Alarm, Link, Võimsus, Süsteem |
| Sertifikaat | EN60950-1 IEC60950-1 EN55022 A EN55024 A ETSI 300 386 V1.6.1 ITU-T K.20 |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 391 mm |
| Sügavus | 258 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kaal | 1,1 kg |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 83 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |