Tootja: TP-Link
Mudel: ARCHER T2U PLUS V1
EAN: 0840030700033
TP-Link AC600 High Gain Wireless Dual Band USB WiFi Adapter on disainitud tagama kiiret ja usaldusväärset internetiühendust. See võimsa jõudlusega väike adapter pakub kuni 600 Mbit/s maksimaalset andmeedastuskiirust. Adapteril on topelt-sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) WiFi ribalaius, mis on kooskõlas IEEE 802.11a/b/g/n/ac võrgustandarditega. Seade on varustatud välise antenniga, mis annab tugeva ja stabiilse Wi-Fi signaali, mis katavad suure ala.
Adapter on ühilduv nii Windowsi kui ka Maci operatsioonisüsteemidega ning selle plug-and-play disain tagab lihtsa paigalduse ja seadistamise. Adapteri kompaktne disain võimaldab seda hõlpsasti kaasas kanda, muutes selle ideaalseks kasutamiseks sülearvutitega.
TP-Link AC600 High Gain Wireless Dual Band USB WiFi Adapter on musta värvi ja sellel on LED-staatusindikaator, mis hoiab teid teavitatuna ühenduse olekust. FCC, CE ja RoHS sertifitseeritud seade sisaldab WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2 ja WPA2-PSK turvasalgoritmide tuge, tagades ohutu ja turvalise andmeedastuse.
Adapteri töötingimused on vahemikus 0-40 kraadi Celsiuse järgi töötemperatuuri ja -40 kuni 70 kraadi Celsiuse järgi salvestamistemperatuuri jaoks. Jätkusuutlikkuse seisukohalt on TP-Link AC600 High Gain Wireless Dual Band USB WiFi Adapter RoHS sertifitseeritud.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB |
| Liides | WLAN |
| USB versioon | 2.0 |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 600 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WiFi | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 5 GHz |
| WiFi-standardid | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 150,200,433 Mbit/s |
| Modulatsioon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Muud funktsioonid | |
| Võimendus | 5 dBi |
| Antennide arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57,8 mm |
| Sügavus | 18 mm |
| Kõrgus | 173,4 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Toide USB kaudu | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 207 mm |
| Pakendi sügavus | 148 mm |
| Pakendi kõrgus | 42 mm |
| Pakendi kaal | 140 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows XP |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra |