Tootja: NETGEAR
Mudel: A6210-100PES
EAN: 0606449103328
NETGEAR AC1200 WLAN 867 Mbit/s võrgukaart on suurepärane lahendus oma seadme traadita ühenduvuse täiendamiseks. USB-liidesega kaart pakub sujuvat traadita ühenduvust ilma tüütute mureteta. See toetab kahte bändiga Wi-Fi standardit - Wi-Fi 4 (802.11n) - ning on ühilduv IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g ja IEEE 802.11n võrgustandarditega. 867 Mbit/s maksimaalse andmeedastuskiirusega saate nautida kõrge kiirusega internetti igasuguste voogedastus-, mängimis- ja sirvimisvajaduste rahuldamiseks.
See võrgukaart toetab nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz sagedusvahemikke, mis võimaldab ühendada laia valiku traadita võrke. Väline antenn tagab parima võimaliku signaalitugevuse ning see on ka eemaldatav, kui soovite muud tüüpi antenni. Kaart on kerge ja kompaktne, kaaludes vaid 28 g ja mõõtmetega 14,4 mm x 31,4 mm x 93 mm, mistõttu on seda lihtne kaasas kanda kõikjal.
Lisaks oma muljetavaldavatele tehnilistele parameetritele on NETGEAR AC1200 WLAN võrgukaart ka väga lihtne installida, kaasas on kiirjuhend, mis aitab Teil alustada. Lisaks on see USB-toitega, nii et Te ei pea muretsema teise toiteallika leidmise pärast.
Lisaks oma tehnilistele spetsifikatsioonidele on sellel võrgukaardil ka USB-kaabel ühendamiseks ja see on ühilduv enamiku Windowsi operatsioonisüsteemidega, sealhulgas Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista ja Windows XP.
Kokkuvõttes on NETGEAR AC1200 WLAN 867 Mbit/s võrgukaart suurepärane lisaseade igale seadmele, mis vajab täiustatud traadita ühenduvust. Selle suurepärane ühilduvus, kiire andmeedastuskiiruse, välise antenni ja USB-toitega disain muudavad selle ideaalseks valikuks kõigile, kes vajavad usaldusväärset traadita ühenduvust.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Hostiliides | USB |
| Liides | WLAN |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Antenn | |
| Antenni kujundus | Väline |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 867 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WiFi | |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 5 GHz |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 300,867 Mbit/s |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 31,4 mm |
| Sügavus | 93 mm |
| Kõrgus | 14,4 mm |
| Kaal | 28 g |
| Muud funktsioonid | |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Intel Pentium class PC Available USB 1.1, USB 2.0, or USB 3.0 port Microsoft Windows 7, XP, Vista: (32/64-bit) Supports Windows 8 |
| Eemaldatav antenn /eemaldatavad antennid | |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Võimsus | |
| Toide USB kaudu | |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |