| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Manhattan 153300 võrgukaart Ethernet | €33.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE RoHS FCC |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 34 g |
| Muud funktsioonid | |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Portide hulk | 1 |
| Kaabli pikkus | 0,19 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |