Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Sisemine | |
| Pesad & liidesed | |
| Hostiliides | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Fiiberoptiline pistmik | SFP+ |
| PCI versioon | 3.0 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10000 Mbit/s |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 7 m |
| Muud funktsioonid | |
| Kaabli tüüp | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| Toote tüüp | Network Interface Card |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia ühenduvusele (VT-c) | |
| Sulu kõrgus | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A991 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | NA |
| Intel®i Data Direct I/O tehnoloogia | |
| Intel®i Ethernet Power Management tehnoloogia | |
| iWARP/RDMA | |
| Liidese tüüp | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Kaabelduse tüüp | SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 7m |
| Intel®i Virtual Machine Device Queues (VMDq) tehnoloogia | |
| PCI-SIG* SR-IOV võimaldatus | |
| Süsteemikiibi kvaliteet ja võrguliikluse haldamine | |
| Tark mahalaadimine | |
| Kiirus ja pesa laius | 8.0 GT/s, x8 Lane |
| Intel®i Flexible Port Partitioning funktsioon | |
| Sihtturg | Artificial Intelligence, High Performance Computing |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/ethernet-network-adapter-x722-product-brief.pdf |
| Võrguliidese kaardi tüüp | Server |
| Olek | Launched |
| Viimane võimalus | 66155742 |
| Võrguliidese kaardi kaabeldus | Copper |
| Talletamine etherneti kaudu | iSCSI, NFS |
| Lansseerimiskuupäev | Q4'18 |
| Tootepere | 10/25/40 Gigabit Ethernet Adapters |
| Tooteseeria | 700 Series Network Adapters (up to 40GbE) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8517620090 |
| Süsteeminõuded | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |