| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel X550T1 võrgukaart Sisemine Ethernet 10000 Mbit/s | €578.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | PCI Express |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| PCI versioon | 3.0 |
| PCI Cardi kujutegur | Poolkõrge (madala profiiliga) |
| Disain | |
| Sisemine | Jah |
| Toote värv | Roheline, Hõbe |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000,10000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| VLAN sildistamine | Jah |
| iSCSI tugi | Jah |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 100 m |
| LAN-kontroller | Intel® X550 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmevahetuskiirus | 5 GT/s |
| Kaabli tüüp | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Turuosa | LAD |
| Madala halogeeni võimalus | Ei |
| Tark mahalaadimine | Jah |
| Sulu kõrgus | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Kiirus ja pesa laius | 8.0 GT/s, x4 Lane |
| Intel®i Flexible Port Partitioning funktsioon | Jah |
| Süsteemikiibi kvaliteet ja võrguliikluse haldamine | Jah |
| Fiber Channel over Ethernet tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Data Direct I/O tehnoloogia | Jah |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G135872 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Etherneti adapter ARK ID | 88208 |
| Konfliktivaba | Jah |
| Toote tüüp | Network Interface Card |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia ühenduvusele (VT-c) | Jah |
| PCI-SIG* SR-IOV võimaldatus | Jah |
| Intel®i Virtual Machine Device Queues (VMDq) tehnoloogia | Jah |
| Liidese tüüp | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Protsessori perekond | 500 Network Adapters (up to 10GbE)-500 Network Adapters (up to 10GbE) |
| Kontrolleri tüüp | Intel® Ethernet Controller X550 |
| VLAN-ide arv | 4096 |
| iWARP/RDMA | Ei |
| Kaabelduse tüüp | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/www/us/en/ethernet-products/converged-network-adapters/ethernet-x550-brief.html |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'16 |
| Võrguliidese kaardi tüüp | Server |
| Võrguliidese kaardi kaabeldus | Copper |
| Viimane võimalus | 64826836 |
| Talletamine etherneti kaudu | iSCSI, FCoE, NFS |
| Tootepere | Intel 10 Gigabit server adapter |
| Tooteseeria | 500 Series Network Adapters (up to 10GbE) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Süsteeminõuded | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Red Hat Enterprise Linux WS 5.0, Red Hat Enterprise Linux WS 6.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, SUSE Linux Enterprise Desktop 11 |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64 |