| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Võrguadapter iggual IGG317693 | €12.99 |
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG317693 võrgukaart Ethernet 1000 Mbit/s | €13.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | USB tüüp-C |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB pistiku kujutegur | Sirge |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000BaseT(X) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 61 mm |
| Sügavus | 24 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Kaal | 25 g |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |